×
Some text in the Modal..
Menu
Live Results
2022 Dylan Armstrong Classic and Zone 2 BC Summer Games Qulaifier
Menu
Close Menu
Home
Events
Friday Field
Saturday Field
Saturday Track
Athletes
Teams
Tomas Subias puig
Team:
Pleasant Valley
Entries
Results
Other Meets
Personal Bests
SCR
Men 16-99 1500m Run - Finals
NM
Men 16-99 1500m Run - Final
Heat: 1, Lane: 3
5:13.00
2024 Jun, 15 BC Interior Elementary Championship
2024 May, 25 Okanagan Zone HS Track and Field Championship
2024 May, 07 North and West Zone Championships
2024 May, 03 Dylan Armstrong Classic
2024 Mar, 08 Van Ryswyk Indoor Invitational
2024 Feb, 02 Gary Reed Indoor Meet
2023 Dec, 16 Kamloops Indoor Christmas Challenge
2023 Jun, 10 BC Interior Elementary Championship
2023 May, 24 Okanagan Championship
2023 May, 09 North and West Zone Championships
2023 May, 05 Dylan Armstrong Classic
2023 Apr, 29 Battle of the Border
2023 Feb, 24 Van Ryswyk Indoor Invitational
2023 Feb, 03 Gary Reed Indoor Meet
2022 Dec, 17 Kamloops Indoor Christmas Challenge
2022 Sep, 16 Bondarchuk Cup
2022 Aug, 24 55 Plus Canada Sr Games
2022 Jun, 16 Victoria Classic Throws
2022 May, 19 Okanagan Championship
2022 May, 11 North and West Zone Championships
2022 May, 06 Dylan Armstrong Classic and Zone 2 BC Summer Games Qualifier
2022 Apr, 30 Battle of BC
2022 Feb, 25 Van Ryswyk Indoor Invitational
2022 Feb, 04 Gary Reed Indoor Meet
2021 Jul, 09 Kamloops Open Invitational
2021 Jun, 26 Kamloops ReStart Meet
2021 Jun, 12 KTFC In Club Mini Meet 4
2021 May, 29 KTFC In Club Track and Field Performance Trial 3
2021 May, 13 JD and High School Twilight Meet 2
2021 May, 04 JD and High School Twilight Meet 1
2021 Apr, 24 Club Performance Trial 2
2021 Apr, 10 Club Performance Trial 1
2021 Jan, 15 Kamloops Start up Meet
Men 16-99
High Jump
Men 14-15
Long Jump
Women 14-15
Long Jump
Men 10-13
Discus Throw
Women 16-99
High Jump
Women 10-99
Discus Throw
Women 18-34
800m Run
Men 14-15
800m Run
Men 16-17
800m Run
Women 16-17
800m Run
Women 14-15
800m Run
Mixed 11-13
High Jump
Mixed 12-13
800m Run
Mixed 14-15
1500m Steeple Chase
Men 16-99
Long Jump
Women 16-99
Long Jump
Men 35-99
100m Dash
Men 18-34
100m Dash
Men 14-99
Javelin Throw
Women 18-34
100m Dash
Men 16-17
100m Dash
Women 16-17
100m Dash
Men 14-15
100m Dash
Men 9-13
Long Jump
Women 14-15
100m Dash
Men 12-13
100m Dash
Women 12-13
100m Dash
Women 12-15
80m Hurdles
Women 16-39
100m Hurdles
Mixed 9-10
High Jump
Men 14-15
100m Hurdles
Men 16-49
110m Hurdles
Women 14-15
Javelin Throw
Mixed 14-15
300m Hurdles
Men 16-99
1500m Run
Women 16-34
1500m Run
Men 12-15
1200m Run
Women 12-15
1200m Run
Women 9-99
Shot Put
Men 14-15
High Jump
Women 12-13
Long Jump
Mixed 13-99
Triple Jump
Mixed 10-13
Javelin Throw
Men 35-99
200m Dash
Women 9-11
Long Jump
Men 16-34
200m Dash
Men 9-99
Shot Put
Women 16-99
Javelin Throw
Women 16-19
200m Dash
Women 14-15
High Jump
Men 14-15
200m Dash
Women 14-15
200m Dash
Men 11-13
200m Dash
Women 11-13
200m Dash
Men 9-11
60m Dash
Women 9-11
60m Dash
Mixed 9-11
600m Run
Men 35-99
400m Dash
Women 18-34
400m Dash
Men 16-19
400m Dash
Women 16-17
400m Dash
Men 14-15
300m Dash
Mixed 35-99
Weight Throw
Women 14-15
300m Dash
Mixed 9-11
1000m Run
Mixed 16-17
3000m Run
Mixed 14-15
2000m Run
Mixed 12-99
Hammer Throw
Mixed 13-99
Pole Vault